نوشیدنی خالص ژل آلوئه ورا فوراور لیوینگ با گونه باربادنسیس میلر: تصور کنید که برگ آلوئه ورا باربادنسیس میلر را باز کرده و ژل آن را بلافاصله سر می کشید، با نوشیدن این محصول، تصور شما به حقیقت می رسد. ژل آلوئه ورا انحصاری  فواور لیوینگ  Aloe Vera Gel ، اساساً همان ژل تازه برگ آلوئه ورا است و این محصول اولین فرآورده ای است که توسط انجمن جهانی آلوئه تأیید و تقدیر شده است.

مقداری از نوشیدنی ژل آلوئه ورا باربادنسیس را در لیوانی بریزید، قسمت کاملی از مایع و پالپ (مغز طبیعی ژل) مشاهده می کنید که دارای خواص کاملاً طبیعی است. ژل آلوئه ورا دارای مقادیر فراوان ویتامین ها و مواد مغذی است و به همین دلیل یک مکمل غذایی مناسب برای گیاه خواران و همه ی افراد نیازمند به این مکمل غنی می باشد.
گفتنی هست که ویتامین B12 که تنها در 2 منبع گیاهی یافت می شود و اسید فولیک که توسط دپارتمان سلامت برای تمام بانوانی که قصد باردار شدن دارند تجویز می شود در ژل آلوئه ورا یافت می شود.

ژل آلوئه ورا دارای 7 اسید آمینه ضروری است که بدن قادر به ساخت آن نبوده و باید از طریق غذای روزانه جذب بدن شوند که معمولا نمی شود.در حقیقت خواص فراوان و عناصر مفید موجود در این مایع مغذی به حدی است که به سختی می توان در یک مقاله آن را گزارش کرد.

خواص ژل نوشیدنی خالص ژل آلوئه ورا گونه باربادنسیس میلر ایالات آریزونا شرکت فوراور لیوینگ

ژل گیاه آلوئه ورا دارای خاصیت آداپتوژنیک است: به این معنی که افراد مختلف برحسب نیاز خود به مواد مغذی از خواص آن بهره مند می شوند. مزایای مصرف این ژل،اغلب توسط مصرف کنندگان ذکر می شود و تأثیر مثبت آن بر ناراحتی های دستگاه گوارش مانند سندرم روده تحریک پذیر و دی ورتیکولیس (فتق) ملموس است و گزارشاتی نیز از بهبود ناراحتی های پوستی مانند پسوریازیس، اگزما،لک و... و بیماریهای آرتریت و آسم و... موجود است.
با وجود گزارشات مختلف از تأثیرات مثبت این گیاه عجیب نیست که نام گیاه معجزه گر را بر آلوئه ورا نهاده اند.حتی کسانی که در حال حاضر بیماری خاصی ندارند، با مصرف ژل آلوئه ورا زندگی آنها بهتر وسالم تر شده و احساس بهتری از زنده بودن دارند.

برگ های معجزه آسای  گیاه آلوئه ورا باربادنسیس میلر: 

در بین بیش از 400 گونه ی آلوئه ورا این گونه بهترین نوع خوراکی و پوستی می باشد و در برگیرنده بیش از 200 نوع ترکیب مورد نیاز بدن می باشد و این گیاه در مزارع خاص ما و در یک فرایند کاملا کنترل شده پرورش داده می شود .همچنین این ژل برای حفظ سلامت سیستم گوارش و سطح انرژی طبیعی به شمار می رود.

و دارای اولین گواهینامه های دریافتی از انجمن بین المللی علوم آلوئه ورای جهان است که این نوشیدنی غنی از مغز و مایع خود گیاه آلوئه ورا است .بطو روزانه آن را مصرف کنید.به تنهایی و هم بصورت مخلوط با آب میوه های طبیعی که این کار بهترین نوشیدنی سالم موجود می باشد.قدرت گیاه آلوئه ورا از مغز ساقه یا ژل داخل برگ آن می باشد.

ژل برگ آلوئه ورا باربادنسیس میلر، یک اکسیر ارزشمند:

شواهد زیادی وجود دارد که نشان می دهد آلوئه ورایی که خوب فرآوری شده باشد ویژگیهای درمانی خوبی در انسان دارد. قرنهاست که در مورد فوائد و استفاده از آلوئه ورا در تمدنهای باستانی مانند مصر، ایران، یونان، هند و آفریقا حکایت می شود. اگر چه امروزه این محصول را در کل جهان به عنوان یک گیاه خانگی می توان یافت، اما بدون شک آلوئه ورا (البته به گونه های غیر خوارکی آلوئه ورا آلوئه می گویند)یکی از پذیرفته ترین گیاهان پزشکی در تاریخ است که البته هنوز هم کاملا مورد درک همگانی قرار نگرفته است. 

شواهد تاریخی نشان می دهند که آلوئه ورا در آب و هوای گرم و خشک آفریقا به وجود آمده است اگر چه امروزه این گیاه در سرتاسر دنیا یافت می شود، اسپانیایی ها این گیاه را به جنوب آمریکا بردند و در آنجا کشت دادند. در آمریکا اکنون این گیاه استفاده زیادی دارد. ژاپن در حال حاضر بیش از 50 میلیون دلار در سال آلوئه ورا وارد می کند. 

اگر چه جامعه پزشکی مدرن محدودیتهایی را برای استفاده از فوائد درمانی آلوئه ورا قائل است، اما مطالعات علمی گسترده ای در سرتاسر جهان سودمندی این گیاه را برای انسان به اثبات رسانده است. 

برگ آلوئه ورا باربادنسیس میلر

یک پاتولوژیست و محقق  به نام،مک دنیل در مرکز درمانی دالاس آمریکا می گوید:

"استفاده از آلوئه ورا به خصوص گونه ی آلوئه ورا باربادنسیس میلر،مهمترین قدم به سمت درمان بیماریها در تاریخ بشر است." در مطالعات پزشکی در مورد استفاده های داخلی و خارجی برگ کامل آلوئه ورا که به مدت 6 ماه به طول انجامیده است. من به شخصه درمان و معالجه های تقریبا کاملی را برای موارد زیر شاهد بوده ام: 

آکنه،ایدز، واکنشهای آلرژیک،آرتروز، سرماخوردگی، قولنج، خراشیدگی، کراتوز اکتینیک، سوختگیها، بورسیت، کاندیدا، کفگیرک، ترک پوست، یبوست، شوره سر، کوفتگی، ورم لثه، درماتیتیس، دیابت، ورم، عفونت قارچی، سندرم خستگی مزمن، هموروئید، تبخال دستگاه تناسلی، تبخال،فشار خون،عفونتها، گزیدگی حشرات، کرامپ، نا منظمی قاعدگی، دل پیچه، زخمها، انگل، پسوریازیس، جوش، رفلکس اسید معده،رگ به رگ شدن، پوست چرب، کولیت زخمی، التهاب واژن، رگ های واریسی،عفونتهای ویروسی، زگیل، عفونت های تخمیری. 

یک نوع از آلوئه ورای برگ کامل سرما فرآوری در تستهای مستقل آزمایشگاهی توسط ایوان دانوف بالاترین پلی ساکارید فعال را نشان داده است. 

می دانم که باید به این قضیه فکر کنید که هیچ گیاه یا محصولی نمی تواند همه بیماریهای ذکر شده را درمان کند. پس این یک معجزه خواهد بود. این یک گیاه خاص است که اثراتش رخدادی غیر معمول یا حیرت انگیز را نشان می دهد.با این تعریف جای تعجب نیست که چرا هزاران نفر از مصرف کنندگان آلوئه ورا در کل جهان به آلوئه ورا به عنوان یک گیاه معجزه گر اشاره دارند.

خواص ژل خالص گیاه  آلوئه ورا باربادنسیس میلر شرکت فوراور لیوینگ آمریکا

آیا آلوئه ورا باربادنسیس میلر یک گیاه معجزه گر است؟

بسیاری از حقایق و تحقیقات دنباله دار موجودند پس شما می توانید خود تصمیم بگیرید. پزشکی مدرن به آلوئه رو خوش نشان نداده است چون پذیرش آن مساوی است با به خطر انداختن موقعیتهای شغلی خودشان. آلوئه ورا گیاهی است که هیچ عارضه جانبی ندارد حتی در دوزهای بالا. 

مصرف نوشیدنی خالص آلوئه ورا به طور کلی وضعیت عمومی انسان را بهتر می کند و احساس خوبی به انسان دست می دهد. شاید نتوان احساس بهتر را از لحاظ علمی ثابت کرد اما می توان آن را به توانایی سم زدایی بدن توسط خواص ژل آلوئه ورا نسبت داد. پدیده ای که استاد گیاه شناس ،جفری بلند در مقاله علمی خود با عنوان تاثیر مصرف نوشیدنی عصاره آلوئه ورا در عملکرد معده و روده ها در افراد نرمال گزارش کرده است، در سال 1985 منتشر شد. دکتر بلند تاثیر یک هفته مصرف عصاره آلوئه ورا را بر ایندیکان ادرار، گراویته مخصوص مدفوع و تحرک معده ، روده ای مطالعه کرد. 

نتیجه اینکه، مقادیر ایندیکان ادرار کاهش پیدا کرده بود که نشان دهنده تغییر باکتریایی کاهش یافته از اسید تریپتوفان در ژل آلوئه را بوده و بهبود احتمالی هضم پروتئین و جذب آن و نیز کاهش فساد روده ای بوده است. این تغییر به خودی خود می تواند باعث جلوگیری از سرطان کولون روده شود. 

گراویته مخصوص مدفوع به طور میانگین 37 درصد کاهش یافته بود که همراه با کاهش زمان انتقال مدفوع بدون ایجاد اسهال بوده است. به طور کل دفع مدفوع به ویژه در دو سوم افراد مورد آزمایش که دارای تخمیر روده ای بالا بوده اندنرمال بوده است. آلوئه ورا باعث افزایش تعادل مطلوب باکتری های همزی و کاهش جمعیت تخمیری ها شده بود. همه افراد تحت آزمایشی که دارای هضم ناقص، سندروم روده تحریک پذیر، کولیت و گاستریت بودند، پس از این دوره هفت روزه مطالعاتی گزارش بهبودی نسبی دادند. 

آلوئه ورایی که در این مطالعه در سال 1985 انجام شد، دارای رنگ زرد و مزه ای تلخ مانند بود، پاستوریزه شده و حاوی نگهدارنده بود. از زمان آن مطالعه،تکنولوژی جدید باعث بهبود قدرت درمانی آلوئه ورا شده است که از طریق فرآوری برگ کامل به این مهم دست یافته اند. این تکنیک تنها ماده آلوئین(ماده تلخ مزه) را بر می دارد اما از کل برگ به جای تنها ژل شفاف داخل آن، استفاده می کند. تحقیقات علمی نشان داده است که قسمت خارجی ژل برگ آلوئه ورا که قبلا دور انداخته می شد حاوی 200 درصد مواد درمانی فعال بیشتر می باشد. 

اگر چه بیش از 95 درصد گیاهان آلوئه ورا که در بازار وجود دارند هنوز تنها از ژل داخلی استفاده می کنند و آلوئه ورا در فرایندی با دمای بالا انجام می شود که باعث کاهش آنزیم ها، پلی ساکاریدها و موکوپلی ساکارید می شود. دمای بالا، پیوندها را در آلوئه ورا می شکند در حالی که این پیوندها برای درمان لازم هستند. دما همچنین باعث از بین رفتن آنزیم های لازم برای هضم می شود. اغلب نوشیدنی های آلوئه ورا موجود در بازار گرما دیده هستند. کنسانتره ژل آلوئه ورا یکی از معدود آلوئه ورا هایی است که با فرآوری سرما به عمل آمده است. هیچ کنترلی از طرف سازمان نظارت بر دارو بر روی نامگذاری آلوئه ورا انجام نمی شود. شرکت های تولید آلوئه ورا غیر از فوراور لیوینگ، به راحتی محصول خود را که تنها حاوی 10 درصد آلوئه ورا است، نوشیدنی آلوئه ورا خالص می نامند. بسیاری از این محصولات دارای آنزیمهای فعال بسیار کمی هستند. 

موکو پلی ساکاریدهای آلوئه ورا قندهای بلند زنجیره ای هستند که در مقیاس زیادی در گیاه و عصاره  ژل آلوئه ورا فرآوری شده و کنستانتره عصاره آلوئه ورا یافت می شود. تنها در چند سال اخیر است که به نقش مهم این ماده در سلامت انسان پی برده ایم. 

ژل خالص گیاه آلوئه ورا باربادنسیس میلر فوراور

پلی ساکاریدهای موجود در ژل آلوئه ورا همراه با فعالیت ضد ویروسی آن،بیانگر فوائد بسیاری از این ماده برای درمان بیماریهایی نظیر: ایدز، سرطان و کولیتهای زخمی روده می باشد. دیگر جنبه های موکو پلی ساکاریدها یا ام پی اس (MPS) این است که آنها در هر سلول یافت می شوند.

MPS چیست: این ماده برای بدن سالم مانند آجر برای یک ساختمان آجری ضروری هستند. در هنگام بلوغ بدن انسان تولید ام پی اس را متوقف می کند، پس از آن فرد باید ام پی اس لازم را از منابع خارجی تامین کند. یکی از منابع غنی این ماده ژل برگ آلوئه ورا است. متخصصان توافق دارند که MPS نقش مهمی در سلامت انسان دارد و کمبود آن باعث ایجاد بیماریهای تخریبی می شود. البته همه آلوئه ورا ها شبیه هم نیستند. اگر محصولی ادعا می کند که آلوئه ورا است و آن را شبیه به آب ببینید به جای این که قرمز یا زرد رنگ باشد، احتمال زیاد آن محصول آب یا عصاره بسیار رقیق آلوئه ورا ژل است. 

آنها نقشی مهم در انجام عملکردهای بدنی به طرق زیر ایفا می کنند:
ایجاد غشایی در کولون برای جلوگیری از برگشت مواد زائد سمی به بدن
ایجاد موانعی در برابر حمله میکروبی در هر سلول
جلوگیری از اصطکاک مفاصل
کمک به حفظ توانایی حرکت مایعات بدن
کمک به انتقال گازها در شُشها و ریه ها
تسهیل جذب آب، الکترولیت ها و مواد مغذی در سلامتی دستگاه گوارش

مطالعات علمی ژل آلوئه ورا به خصوص گونه باربادنسیس میلر که طی دهه ها منتشر شده است تاثیر گذاری آن را در بسیاری از وضعیتها ثابت می کند.برطرف کردن سوختگیهای تشعشعی و دیگر سوختگی ها، سرطان درحیوانات، ایدز، مشکلات گوارشی، جراحتها و زخمهای پوستی، عفونتها، مسمومیت، کلسترول بالا، التهاب ها، قند خون بالا و تقویت سیستم ایمنی از خواص آلوئه ورا باربادنسیس میلر است.

دکتر مَک دِنیل می گوید: برگ کامل آلوئه ورا باربادنسیس میلر که به صورت غنی شده با فرآوری سرد کردن مثل Forever Living انجام می شود،شاید تنها مکمل سلامتی روزانه است که من بدون هیچ تردیدی استفاده می کنم و برای اغلب بیمارانم تجویز می کنم که پوست، سیستم گوارش و هاضمه، دفع مدفوع و انرژی من از موقعی که این محصول را مصرف می کنم بسیار بهبود یافته است و همچنین سایر بیماریهای مراجعه کنندگانم درمان شده است.

جدول ارزش غذایی نوشیدنی خالص ژل آلوئه ورا فوراور :

ترکیبات نوشیدنی ژل آلوئه ورا باربادنسیس میلر شرکت فوراور لیوینگ آمریکا:
ژل آلوئه ورا خام از گونه باربادنسیس میلر، سوربیتول،اسیداسکوربیک،اسیدسیتریک، پتاسیم سوربات سدیم بنزوات، پاپائین، گام زانتال، توکوفرول(ویتامین E).

توضیحاتی در رابطه با ترکیبات به کار رفته در این محصول:
ترکیبات ژل آلوئه ورا شرکت Forever Living براساس رأی و نظر لابراتوار تحقیقاتی دارو و غذای نیویورک، اساساً با ژل موجود در برگ های تازه آلوئه ورا یکسان است. برای حفظ ارزش تغذیه ای ژل آلوئه ورا باید این ژل پایدار شود و این پروسه مستلزم افزودن مقادیر اندکی از سایر ترکیبات است. در پاسخ به پرسش های فراوان درباره این فرایند ذیلاً اطلاعاتی عرضه شده است.
اسید آسکوربیک (ویتامینC) برای تشکیل کلاژن درون سلولی و حفظ ساختمان دندان ها، مغز استخوان و دیواره مویرگها ضروری است. دیگر آنکه این ویتامین برای ترمیم زخم ها ضروری بوده، موجب جذب آهن می شودو به پیشگیری زا سرماخوردگی کمک می کند. ویتامینC در تمام گیاهان و سلولهای جانوران یافت می شود. سوربیتول ماده اولیه برای تولید ویتامین C است.
اسیدسیتریک از محلول های قندی و مرکباتی مثل لیمو شیرین و لیمو ترش و پرتقال بدست می آید. در صنایع غذایی به عنوان تنظیم کننده PH و آنتی اکسیدان مصرف فراوان دارد. واکنش های فلزی رابه تعویق میاندازد. در چرخه انرژی کربس که درکلیه سلولهای بدن رخ میدهد، نقش دارد. موجب حل شدن رسوبات مثانه و ادرار است و یک قابض ملایم محسوب می شود.
پتاسیم سوربات،نمک پتاسیم اسید سوربیک است (به طور طبیعی در توت های کوهستان Ash یافت می شود) یک بافر و طعم دهنده طبیی است که به حفظ تازگی ژل آلوئه ورا کمک می کند.
سدیم بنزوات، یک طعم دهنده طبیعی است و از میوه هایی مانند شاتوت و سایر توت های کوهی بدست می آید. این ماده از رشد باکتری ها در طی مصرف فراورده جلوگیری می کند. در ژل با مقار کمتر از 1/0% بکار می رود و مانع از تخریب ژل پس از گشودن درب بطری است.
سوربیتول:ماده حالت دهنده بسیار عالی است که موجب جذب ویتامین ها و مواد معدنی می شود. به طور طبیعی در بسیاری از میوه ها وجئد دارد و خاصیت شیرین کنندگی ملایم دارد که به بهبود طعم کمک می کند. سوربیتول در محصولات مخصوص دیابتی ها معمولاً به عنوان شیرین کننده به کار می رود.

دو شکل سوربیتول کاربرد دارد:سوربیتول کریستالی که جامد و فاقد آب است. سوربیتول آبی که به شکل مایع بوده و از عملیات خاصی برروی ذرت بدست می آید و برای بیماران مبتلا به سلیاک(نوعی حساسیت به گلوتن) قابل تحمل است.
توکوفرول (ویتامینE): یکی از ویتامین های ضروری برای انسان است که به دلیل دارا بودن خواص مختلف به خوبی شناخته شده است. آنتی اکسیدان طبیعی است که از روغن جئانه گندم، دانه برنج و سایر روغ ن های گیاهی بدست می آید.گام زاتتان: از گیاهانی مانند سرخس بدست آمده، ماده املوسیون کننده و پایدار کننده طبیعی است.

نوشیدنی خالص ژل گیاه آلوئه ورا با خواص پاکسازی گوارش و سم زدایی بدن دارای اسیدهای آمینه

نکات کلیدی نوشیدنی ژل خالص آلوئه ورا فوراور:
در مصرف خوراکی و موضعی، ترمیم کننده طبیعی است.
روزانه به عنوان یک غذای مغذی و موثر در لاغری و زیبایی پوست و درمان مشکلات گوارشی مصرف می شود.
برای افراد مبتلا به ناراحتی های گوارشی، آرتریت،دیابت و مشکلات پوستی و التهابات پروستات و معده و روده مناسب است.

بهترین و قوی ترین روش برای سم زدایی و پاکسازی کبد، کلیه و روده ها می باشد.
در صورت باز نکردن پلمپ بسته بندی تا تاریخ مصرف و در صورت باز کردن تا 20 روز در یخچال قابل نگهداری است.

نوشیدنی های مرتبط آلوئه ورا فوراور:

نوشیدنی خالص ژل آلوئه ورا باربادنسیس میلر فوراور لیوینگ

  توجه کنید ، محصولات مورد بحث شده در این مقاله و سایت دارو نیستند و برای تشخیص ، کاهش، درمان یا جلوگیری از یک بیماری خاص و یا طبقه ای از بیماری نیست.در صورتی که مشکل یا بیماری خاص دارید با پزشک خود مشورت کنید.
 

مجوز های تولید محصولات شرکت فوراور لیوینگ آمریکا