ژل نوشیدنی آلوئه ورا فریدم فوراور لیوینگ روان کننده مفاصل ، ضد آرتروز، آرتریت، روماتوئید ،التهاب مفصلی و ترمیم کننده غضروف ترکیبی از ژل خالص آلوئه ورا باربادنسیس میلر ، یک مکمل غذایی طبیعی، یک فرمول موفق است که کامل ترین گروه مواد مغذی  که در حفظ عملکرد سلامتی مفاصل ضروری است را با عصاره پرتقال جمع آوری کرده است و سلامتی را به شما که دارای جراحات و آسیب دیدگی مفاصل و بیماری های مرتبط مثل آرتروز و روماتوئید و التهاب مفصلی هستید باز می گرداند.

این نوشیدنی ترکیبی آلوئه ورا کامل ترین گروه مواد مغذی  در حفظ عملکرد مفاصل است و به شما که دارای جراحات و آسیب دیدگی مفاصل و بیماری های مرتبط مثل آرتروز و روماتوئید هستیدکمک می کند.

ماده گلوکوزامین و کندرویتین که بطور طبیعی در بدن تولید می شوند، از طریق تغذیه غضروف به منظور حفظ سلامت آن عمل می کنند. اما چنانچه فرد دارای جراحات یا بیماری باشد و یا دارای کهولت سن باشد، تولید این دو ماده مهم در بدن به اندازه ای نیست که برای حفظ سلامت غضروف کافی باشد، بنابراین استفاده از مکمل در رژیم غذایی شما با مواد مغذی که در محصول ژل نوشیدنی فریدم هست، امری ضروری است.
گلوکوزامین به منظور حفظ مایع در غضروف عمل می کند، در حالیکه کندرویتین که از عناصر بافت غضروف است به منظور راندن مایع و مواد مغذی به داخل بافت عمل می کند. از آنجا که غضروف تحت حمایت سیستم گردش خون نمی باشد، برای حفظ این روند، مکمل سازی امری ضروری است تا موجب بهبود سیستم دفاعی در مقابل از کار افتادگی مفاصل شود.
برای تکمیل این فرمول استثنایی،ماده متیل سولفوین متان را به آن اضافه کردیم که یک ضد التهاب و منبع اولیه سولفور برای حفظ سلامت بافت رابط و عملکرد مفاصل است و برای بدن مورد نیاز است، به همراه ویتامین C که برای تولید کلاژن سازی علاوه بر پوست و زیبایی، در حفظ سلامت غضروف حیاتی است. ویتامین C مفید برای درمان و جلوگیری از پیدایش زخم هایی که در اثر ورزش پدیدار می شوند.این یک راه مغذی و علمی برای مقابله با نشانه های پیری است و چون تمامی عناصر آن طبیعی و غیر شیمیایی است، استفاده از این فرمول حتی به صورت طولانی مدت و بصورت مکمل رژیم غذایی هیچ گونه عوارضی نخواهد داشت.اکنون یک شیوه درمانی برای آرتروز یافت شده است.این عامل درمانی جدید بر کاهش تجزیه غضروف و بهبود تولید غضروف سالم تمرکز می کنند.
ماده گلوکوزامین، یک بنای ساختاری از پروتئوکلیتان و سولفات کندرویتین به صورت اولیه است که قسمت اعظم گلیکوزامینوگلیکان ها را تشکیل می دهد. این طور که نشان داده شده هر دوی آنها مانع فعالیت آنزیم های خاص می شوند که مسئول تجزیه غضروف و تحریک پیوند غضروف جدید هستند.

 مشاوره و معاینه طب چینی برای درمان درد ها و بیماری های مفصلی

این نوشیدنی ترکیبی آلوئه ورا کامل ترین گروه مواد مغذی  در حفظ عملکرد مفاصل است و به شما که دارای جراحات و آسیب دیدگی مفاصل و بیماری های مرتبط مثل آرتروز و روماتوئید هستیدکمک می کند.

این محصول هیچ چیز را درمان نمی کند بلکه باعث متعادل شدن بدن می شود. در نتیجه بدن می تواند خود را درمان کند و اغلب در زمان استفاده از آن علائم ناپدید می شوند. همچنین کمک می کند تا بوسیله مایع روان کننده درون مفاصل با چسبندگی لازم، هر سطح بطور آزادانه بر سطح دیگر سر بخورد. متیل سولفونیل متان(MSM) یک منبع اولیه از سولفور طبیعی موجود است که بدن به آن برای حفظ سلامت بافت های رابط نیاز دارد. تقریبا" هر ۱۲۰ گرم از نوشیدنی فریدم فوراور تامین کننده حدودا ۱۵۰۰ میلی گرم از گلوکوزامین، ۱۲۰۰ میلی گرم کندرویتین، ۷۵۰ میلی گرم متیل سولفونیل متان MSM و ۲۵۰ میلی گرم ویتامین C است.

نوشیدنی فوراور فریدم حاوی مواد زیر است: 1500 میلی گرم گلوکزامین، 1200 میلی گرم کندروئیتین، 720 میلی گرم ام اس ام MSM و 250 میلی گرم ویتامین C (که با MSM به طور سینرژی کار می کند یعنی اثرات همدیگر را تشدید می کنند).

به دلیل موفقیت عظیم Forever Freedom بخشی از شواهد به دست آمده را بخوانید:

  Ben Gylsen می گوید:طی چند سال اخیر، دچار گرفتگی های دائم گردن می شدم که در صبح ها بیشتر بود، همچنین سردردهای گاه و بی گاه. بنابراین شروع به استفاده از Forever Freedom کردم تا ببینم می تواند تاثیری داشته باشد یا نه. پس از حدود ۴ روز که از آن روزانه ۱۱۰ میلی گرم نوشیدم، بدون هیچ گونه حس گرفتگی صبح از خواب بیدار شدم. با خودم فکر کردم که این نمی تواند تاثیر Forever Freedom باشد که به این سرعت عمل کرده باشد. بطور کلی حس بهتری داشتم، قابلیت انعطاف و خم شدن زانوهایم بهتر شد و کمتر صدا می دادند و گرفتگی پشتم هم بهتر شده بود. 

Brenda Short می گوید:من سالیان سال است با دردهای سخت مفاصل مشکل دارم. خیلی برای استفاده از نوشیدنی فریدم فوراور مشتاق بودم اما در ابتدا خیلی طعم آن را دوست نداشتم. مزه آن با دیگر نوشیدنی ها متفاوت بود اما در طی چند روز واقعا از آن لذت بردم. به خصوص چون پس از استفاده از آن، بهبود زیادی را در سلامت خود حس کردم، انرژی بیشتری داشتم و فعالیت بیماری ام خیلی کم شد. در کل احساس بی نظیری داشتم.این مربوط به چند ماه پیش بود و الان ناگزیرم که مصرف  فوراور فریدم را از سر بگیرم، چرا که می دانم چقدر به من و افرادی نظیر من که مبتلا به آرتروز و بیماری هایی مشابه بیماری من هستند کمک می کند.

Jane Rubin می گوید: حدود ۴ ماه پیش بطور شدیدی غضروف پای چپم آسیب دید (مشکلی که از دوران جوانی داشتم) و با وجود اینکه روزانه چند بار ژل آلوئه ورا می نوشیدم و یا از پماد آن استفاده می کردم، همچنان لنگ می زدم و نمی توانستم پایم را صاف کنم تا گام های بلند بر دارم. بالاخره تا اینکه بعد از ۳ ماه بدبختی، چند لیتر از نوشیدنی فوراور فریدم آلوئه ورا نوشیدم.

بعد از اولین باری که ۲ لیتر از نوشیدن فریدم فوراور را طی ۲ هفته (۷۰ میلی گرم دوبار در روز) نوشیدم، متوجه بهبود قابل توجهی در راه رفتنم شدم. بعد از ۵ روز توانستم پای خود را صاف کنم و از آنجا که دردش کمتر شد می توانستم شبها راحت تر بخوابم، اما هنوز احساس ضعف می کنم. نوشیدنی فریدم فوراور را از آمریکا تهیه کردم و به همان مقدار قبل دوباره مصرف کردم. اکنون می توانم بدون لنگ زدن حدود ۵۰ یارد (46 متر) راه بروم تا عضلات محافظ زانوهایم را قوی کنم. ترکیب عناصر ضد التهاب و محافظ غضروف و آمیختن آن با آلوئه ورا، موجب ترمیم و بازسازی غضروف زانو می شود.اکنون در سن ۶۲ سالگی نیاز به جراحی غضروف ندارم.

من سالیان سال است با دردهای سخت مفاصل مشکل دارم. خیلی برای استفاده از نوشیدنی فریدم فوراور مشتاق بودم اما در ابتدا خیلی طعم آن را دوست نداشتم. مزه آن با دیگر نوشیدنی ها متفاوت بود اما در طی چند روز واقعا از آن لذت بردم.

Hazel & Peter Kemble می گوید:به گفته Peter "وقتی هازل 15 ساله بود، هنگام انجام تمرینات ژیمناستیکی جدید آرنجش شکست و در طی چند سال اخیر مشکلات زیادی را برایش ایجاد کرده است." ما شروع به نوشیدن Forever Freedom کردیم و پس از تنها ۳ روز Hazel متوجه شد که دیگر وقتی آرنجش به مدت طولانی خم باشد درد نمی کند. همچنین دردی که دائم از زمان نوجوانی در شانه سمت راستش داشت نیز برطرف شده بود.

Peter تقریبا ۴۵ ساله می شود! او یک ورزشکار است و نمی تواند این عادت خود را کنار بگذارد.او ۳ بار روی مفاصلش آرتروسکوپی (نوعی عمل جراحی) انجام داده که هر کدام تعداد زیادی بافت دور زخم به جای گذاشته اند و زانوهایش کشش سرپایینی آمدن را ندارند. چیزی که جالب است این است که ما ۳ سال متمادی از کپسولهای گلوکوزامین و کندرویتین استفاده می کردیم اما هیچگونه تفاوت قابل مشاهده ای حس نکردیم، اما فریدم فوراور خیلی تاثیر قوی دارد. واقعا نتیجه بخش است.

نوشیدنی آلوئه ورا برای درمان مشکلات مفصلی و آسیب دیدگی غضروف و الهتاب و درد مفاصل

سوالات و پاسخ ها در مورد مصرف نوشیدنی فریدم فوراور Forever Freedom:

1- فوراور فریدم چیست؟ نوشیدنی مغذی با طعم پرتقال است که توسط محصولات فور اور لیوینگ به طور ویژه برای کمک به نگهداری مناسب عملکرد مفاصل فرموله شده است. 

2- مواد تشکیل دهنده اصلی فور اور فریدم چیست؟ ماده تشکیل دهنده اصلی فور اور فریدم ژل آلوئه ورای پایدار شده قدرتمند است. 4 اونس (120 میلی لیتر) محلول نوشیدنی فوراور فریدم حاوی مواد زیر است: 1500 میلی گرم گلوکزامین، 1200 میلی گرم کندروئیتین، 720 میلی گرم ام اس ام MSM و 250 میلی گرم ویتامین C (که با MSM به طور سینرژی کار می کند یعنی اثرات همدیگر را تشدید می کنند). 

3- گلوکزامین، MSM و کندروتیئین چیست؟ گلوکزامین ماده ای است که به طور طبیعی در بدن یافت شده است. در واقع شکلی از قند امینه است که مشخص شده به تشکیل و ترمیم غضروف کمک می کند. همچنین مشخص شده است که برای بازسازی مفاصل، تاندون ها، غضروف و بافتهای نرم تخریب شده موثر است. کندروئیتین یکی از حیاتی ترین ترکیبات بافتهای پیوندی است که مسئول ساختن و پشتیبانی غضروف است. به عنوان یک مکمل تغذیه، این ترکیب طبیعی حمایت قدرتمندی از غضروف و مفاصل در اختیار قرار میدهد. ام اس ام همچنین به عنوان متان – سولفونیل – متیل شناخته می شود که یک سولفور ارگانیک است. سولفور چهارمین ماده معدنی فراوان در بدن است که در هر سلولی یافت می شود. در غذا یافت میشود اما وقتی شسته، پخته یا بخار پز می شود از بین می رود. بدن از ام اس ام MSM استفاده می کند تا سلولهای سالم جدید و نیز سایر فواید سلامتی ایجاد کند. 

4- آیا من می توانم در مصرف گلوکزامین، کندروئیتین و MSM زیاده روی کنم؟ نه. به دلیل این که هر سه این عناصر به طور طبیعی در بدن به وجود می آیند بدن شما چیزی را که لازم است استفاده می کند و باقیمانده آن را بیرون می دهد. 

5. هیچ گونه عوارضی دارد؟ هیچ عوارض منفی از آن گزارش نشده است. ام اس ام به عنوان مکمل تغذیه سالها است که استفاده می شود و هیچ گزارش از واکنشهای منفی داده نشده است. گلوکزامین و کندرویتین نیز هیچ عوارض منفی نشان نداده اند. اگر هر گونه نگرانی دارید یا باردار یا شیرده هستید باید با پزشک تان مشاوره می کنید. 

6- چه مقدار در روز باید از ژل آلوئه ورا فریدم بنوشیم؟ به دلیل این که بدن شما روزانه از این ترکیبات طبیعی استفاده می کند (گلوکزامین، کندرویتین و MSM) توصیه می کنیم فور اور فریدم را هر روز بنوشید. بر اساس اندازه بدن، سن و نوع مشکلی که در حال حاضر تجربه می کنید، میزان مصرف ممکن است تغییر کند. ما توصیه می کنیم که با 4 اونس (120 گرم) از آن در روز شروع کنید و سپس به بهترین میزانی که برایتان تاثیر می گذارید برسانید. 

7- چه مدت طول می کشد تا نتیجه ببینیم؟ بدن هر فرد متفاوت پاسخ می دهد با این وجود ترکیب مکمل ها در ژل آلوئه ورا به طور چشمگیری فرایند جذب را سرعت می بخشد. بر اساس برخی از شاهدان عینی ما، افراد زیادی تاثیر آن را در تنها چند روز مصرف فور اور فریدم دیده اند. با این وجود رشد جدید غضروف و ترمیم آسیب مفاصل چند هفته یا ماه طول خواهد کشید. بدن همیشه از فوائد فور اور فریدم بهره خواهد برد اما این کار به روشهای مختلف در افراد مختلف انجام می شود. مدت زمانی که طول می کشد تا نتیجه پدیدار شود، در افراد مختلف متفاوت است. ما پیشنهاد می کنیم که حداقل ۶ تا ۸ هفته از این نوشیدنی بنوشید.

دیگر با بهره بردن از فور اور فریدم، لازم نیست از مشکلات مفاصل یا آرتروز رنج ببرید. هر کسی می تواند این محصول را بنوشد، ورزشکارانی که نگران زمان بهبودی هستند

8- تفاوت بین نوشیدنی فوراور فریدم و ژل آلوئه ورا چیست؟ با وجود اینکه هر دو این نوشیدنی ها 100 درصد ژل آلوئه ورای پایدار شده خالص هستند، فوائد هر یک از آنها متفاوت است. نوشیدنی ژل آلوئه ورای فوراور غنی از ویتامین ها و مواد معدنی است و به افزایش انرژی کمک کرده و متابولیسم را تحریک می کند در حالی که ژل نوشیدنی فریدم ماده گلوکزامین، کندرویتین، MSM ام اس ام و ویتامین C را نیز در بر دارد که در اصل بر دردهای استخوان و مفاصل تمرکز دارند. همچنین به ارتقاء سلامتی غضروف ها و مفاصل کمک می کند.

9- فواید نوشیدن فریدم چیست؟ فور اور فریدم به همه بدن کمک می کند بنابراین نه تنها برای شما ترمیم مفاصل را انجام میدهد بلکه همچنین سلامت سلولها، پوست، ناخن و مو را تقویت می کند. 

10- با چه کسانی باید فور اور فریدم را در میان بگذارم؟ همه افراد. این محصول می تواند برای کمک به مشکلات استهلاکی مورد استفاده قرار گیرد و از سخت شدگی مفاصل در ورزشکاران جلوگیری نماید. 

خبر های خوب برای ورزشکاران و آسیب های ورزشی: دیگر با بهره بردن از فور اور فریدم، لازم نیست از مشکلات مفاصل یا آرتروز رنج ببرید. هر کسی می تواند این محصول را بنوشد، ورزشکارانی که نگران زمان بهبودی هستند؛ فوتبالیست هایی که هر هفته تمرین دارند و لازم است از مفاصلشان در مقابل جراحت و آسیب محافظت کنند؛ دوچرخه سواران، حاکی بازان، اسکی بازان، دوندگان و به طور خلاصه همه کسانی که بر مفاصلشان فشار می آورند می توانند از خواص شفا بخش این فرمول انقلابی بهره ببرند.

مطمئنا می دانید که انتظار می رود بسیاری از افراد وقتی پیر می شوند دچار آرتروز یا سایر مشکلات مفاصل شده و از این دردها و ناراحتی ها رنج ببرند. حتی دوستان خوش اندام شما که ممکن است دیوانه ورزش بوده و در باشگاه زیاد کار میکنند نیز ممکن است به آسیبهای غضروفی و سایر آسیب هایی که هفته ها طول می کشد تا بهبود یابند، دچار شوند. خوب، کمک به آنها ساده است.

 مشاوره و معاینه طب چینی برای کنترل درد ها و آرتریت و آرتروز مفاصل

ترکیبات ژل نوشیدنی فریدم: ژل آلوئه ورا باربادنسیس میلر(عصاره) ، سوربیتول، عصاره طبیعی پرتقال، فروکتوز، سولفات گلوکوزامین، سولفات کندرویتین، متیل سولفونیل متان (MSM)، اسید آسکوربیک، اسید سیتریک، سوربات پتاسیم (برای حفظ طعم) ، بنزوات سدیم (برای حفظ طعم) ، توکوفرول، حلزون صدف دار (میگو و خرچنگ).

پس از تحقیقات بلند مدت،شرکت فوراور لیوینگ یکی از شگرفترین محصولاتش در فروشگاه ها را تولید کرده است. محصولی که خواص افسانه ای آلوئه ورا را با برخی از بهترین مواد تشکیل دهنده شناخته شده و مکمل هایی که تحقیقات نشان داده اند در ترمیم و نگهداری مفاصل مفید هستند، ترکیب کرده است؛ سولفات گلوکزامین ، سولفات کوندروئیتین و ام اس ام MSM . فور اور لیوینگ اولین شرکتی است که همه این مواد تشکیل دهنده را در یک نوشیدنی با طعم پرتقال و خوش مزه و به راحتی قابل استفاده، ترکیب می کند. 

این مواد تشکیل دهنده به خاطر تاثیرشان بر مفاصل، غضروف ها و به ویژه بر فرایندهای حساس ترمیم در مفاصل، به دقت انتخاب شده اند.در تحقیقات بالینی نشان داده شده است که همه این مکملها اثر التهاب و ورم را کاهش میدهند در حالی که بکپارچگی مایعها و پوشش داخل مفاصل را حفظ میکنند. بیماران کاهش قابل توجه دردشان را گزارش کرده و گفته اند در آزادی بیشتر حرکت مفاصلشان تاثیر بسزایی گذاشته است. 

یکی از این خواص کمتر شناخته شده آلوئه ورا قابلیت عمل به عنوان حامل است. یعنی این که کمک می کند مواد تشکیل دهنده ترکیب شده با آلوئه ورا مستقیما به ناحیه ای از بدن که لازم است، برسد بنابراین فور اور فریدم می تواند کارش با بدن را بسیار سریعتر شروع کند و مواد تشکیل دهنده شفا بخش می توانند به آسانی توسط مفاصل جذب شوند. این ممکن است به طور قابل توجهی زمان نتیجه دیدن را کاهش دهد. برخی افراد گزارش کرده اند که اثر آن را تنها پس از چند روز مشاهده کرده اند. 

جدول ارزش غذایی نوشیدنی فریدم فوراور آلوئه ورا:

جدول ارزش غذایی نوشیدنی فریدم فوراور

ترکیبات ژل نوشیدنی فریدم:
ژل آلوئه ورا باربادنسیس میلر(عصاره) ، سوربیتول، عصاره طبیعی پرتقال، فروکتوز، سولفات گلوکوزامین، سولفات کندرویتین، متیل سولفونیل متان (MSM)، اسید آسکوربیک، اسید سیتریک، سوربات پتاسیم (برای حفظ طعم) ، بنزوات سدیم (برای حفظ طعم) ، توکوفرول، حلزون صدف دار (میگو و خرچنگ).

سایر نظرات مصرف کنندگان ژل آلوئه ورا و نوشیدنی فریدم فوراور در بر طرف شدن مشکلات مفصلی،اطلاعات بیشتر...

درمان مشکلات مفصلی و آسیب دیدگکی غضروف با نوشیدنی فریدم و ژل آلوئه ورا فوراور

نکات کلیدی برای اثر بخشی بهتر:کسانی که سطح اسید های چرب غیر اشباح در بدنشان یعنی روغن ماهی آب های سرد و روغن زیتون امگا 3و9 یا محصول آرکتیک سی فوراور به مقدار لازم نباشد دچار مشکلات آسیب دیدگی مفصلی و آتروز می شوند و البته بیماریهای دیگر ونیز عدم مقاومت بدن در مقابله با تخریب رادیکالهای آزاد زیرا آنتی اکسیدان ها به این اسید های چرب ضروری نیازمند هستند.

مشاوره و درمان درد ها و بیماری های مفصلی با طب سوزنی

نوشیدنی های مرتبط آلوئه ورا فوراور:

نوشیدنی خالص ژل آلوئه ورا باربادنسیس میلر فوراور لیوینگ

  توجه کنید ، محصولات مورد بحث شده در این مقاله و سایت دارو نیستند و برای تشخیص ، کاهش، درمان یا جلوگیری از یک بیماری خاص و یا طبقه ای از بیماری نیست.در صورتی که مشکل یا بیماری خاص دارید با پزشک خود مشورت کنید.