مکمل غذایی گارسینیا کامبوجیا پلاس فوراور موثر در سوزاندن چربی های اضافی،تبدیل گلوکز به قند انرژی،لاغری و کنترل طبیعی اشتها و نیز می تواند به متابولیسم یا سوخت و ساز طبیعی بدن،کاهش کلسترول و اسیدهای چرب غیر ضروری (LDL) کمک کرده و باعث رشد مو، ناخن و داشتن پوست سالم شود.برای افرادی که ورزش می کنند و در بدن به سرعت انرژی ایجاد می کنند، گزینه ای ایده آل است.

این مکمل غذایی لاغری،انقلابی است حاوی تعدادی از تشکیل دهنده هایی که اگر با مقدار متوسط برنامه ورزشی روزانه ، مکمل غذایی فیبر دار و ثرموجنسیس یا گرمازا همراه باشد می تواند به کاهش سریع وزن و سایز بدن بدون افتادگی پوست کمک  موثری کند.

ماده تشکیل دهنده اصلی این مکمل غذایی از میوه درخت گارسینیا کامبوجیا (درختی در آسیای جنوبی) که به نام  Malabar Tamarind نیز مشهور است فرآوری شده است.پوسته بیرونی این میوه خشک شده و برای تولید اسید هیدروکسی سیتریک (HCA) استفاده می شود.از نظر شیمیایی، اسید هیدروکسی سیتریک بسیار مشابه اسید سیتریک است که در پرتقال و سایر مرکبات یافت می شود. میوه گارسینیا کامبوجیا اندازه ای تقریبا مشابه پرتقال دارد اما از نظر ظاهری بیشتر شبیه به کدو تنبل دارد. قرنها این میوه برای اهداف دارویی و غذایی در جنوب هند و تایلند مورد استفاده بوده است.

گارسینیا کامبوجیا پیشنهاد دکتر اوز در چربی سوزی طبیعی بدن و افزایش سوخت و ساز

  مکانیزیم طبیعی چربی سوزی طبیعی و کاهش وزن با گارسینیا کامبوجیا:
متخصصان ترکیبات گیاهی از کیفیت فوق العاده اسید هیدروکسی سیتریک HCA در اواخر سال 1960، وقتی که یاد می گرفتند که این ترکیب می تواند تبدیل شدن کربوهیدارت به چربی را در بدن را کاهش دهد، آگاه شدند. در طول عملیات سوخت و ساز طبیعی یک وعده غذایی، کالری کربوهیدراتها که به سرعت برای انرژی استفاده نشده اند یا به صورت گلیکوژن ذخیره نشده اند، در کبد به چربی تبدیل می شوند و باعث بیماری کبد چرب می شوند.اسید هیدروکسی سیتریک با بازداری آنزیم (سیترات لیاز) که این کالریها را به چربی تبدیل می کند، کار می کنند. در نتیجه بدن ذخایر چربی موجود را می سوزاند و بنابراین به کاهش وزن و لاغری کمک می کند.

  شمار زیادی از مطالعات مشخص کرده است که HCA دارای خواص درمانی شگرفی است:
گرسنگی را رفع کرده و اشتها را کاهش می دهد:این امر ناشی از این حقیقت است که موجود زنده با کمک HCA گلوکوژنز(تبدیل کربوهیدرات به گلوکز) را افزایش داده و کارایی تولید انرژی را بیشتر می کند که این امر باعث کم شدن اشتها و رفع گرسنگی ها کاذب می شود.کاهش اشتها بدون تحریک طبیعی دستگاه عصبی یا ایجاد مشکلی برای آن که با مصرف محرکهایی مانند قرص افدرا یا افدرینا دیده می شود،اصطلاحا ماهوانگ نامیده می شود.
وقتی یک محرک برای دستگاه عصبی مورد استفاده قرار می گیرد،یک افزایش مصنوعی و موقت در انرژی ایجاد می شود که می تواند منجر به بی خوابی،عصبی شدن و پیش فعالی شود.همچنین زمانی که اثر آن از بین می رود،از دست رفتن قابل ملاحظه انرژی و احساس خستگی و ضعف مشاهده می شود،هیچ یک از این علائم  با مصرف محصول گارسینیا پلاس ایجاد نمی شود.

چربی سوزی و حذف چربی های اضافی بدن،کنترل اشتها،لاغری

طبق نظر دکتر دالاس کلواتره در کتابش تحت عنوان(غذاهای ضد چرب) و همچنین نظرات سایر محققین،HCA اشتهای شخص را سر کوب می کند.
علت اینکه چرا این امر امر رخ می دهد آن است که یکی از وظایف کبد کنترل سطح گلوکز خون با ارسال علائمی به مغز(در منطقه هیپوتالاموس) می باشد.این علائم به مغز نشان می دهد که گلوکز در خون وجود دارد یا خیر.اگر گلوکز به حد کافی در کبد وجود داشته باشد،علائمی به مغز فرستده می شود مبنی بر این که بدن بیش از این نیاز به گلوکز ندارد و احساس سیری یا فقدان اشتها برای شخص ایجاد می شود و بنابراین مصرف غذای شخص کاهش می یابد.
گارسینیا کامبوجیا به خاطر اثرات ناشی از آن بر روی فرآیند مذکور،درحقیقت یک مکانیسم اطلاعاتی است که در مغز ایجاد علائم سیری می نماید.
خوردن گارسینیا کامبوجیا پلاس فوراور برای افرادی که از هیپوگلیسمی یا (کاهش قند خون) رنج می برند نیز مفید است، زیرا احساس نبودن قند یا غذا را کم می کند.تجمع گلوکز عمدتا در کبد و ارسال علائمی که احساس پر بودن شکم را القا می کند،اشتهای ناشی از کاهش قند خون(هیپوگلیسمی) را مهار خواهد کرد که تاثیر سودمند میوه چربی سوزو کنترل اشتها گارسینیا در چنین مواردی به شمار می رود.
سرعت بخشیدن به متابولیسم و سوخت و ساز بدن: که به نوبه خود،چربی ها و کربوهیدرات اضافی را می سوزاند(باعث اکسیژنه  شدن و تبدیل آنها به انرژی می شود.)
سوختن چربی ها: HCA کبد را تحریک می کند.اکسیداسیون، تجزیه شیمیایی یا سوختن چربی ها همگی درون میتوکندری سلول (اجاق سلول) صورت می گیرد،این خاصیت فایده اصلی ناشی از خوردن HCA موجود در گارسینیا پلاس است .
توده عضلانی کاهش نمی یابد فقط چربی سوزی و کنترل اشتها می کند:
نکته مهمی که در مورد HCA باید در نظر داشت،آن است که سوختن چربی ها در حالی افزایش می یابد که در همان زمان سوختن یا اکسیداسیون پروتئین ها متوقف شده است.بنابراین چربی بدن کم می شود،اما این حالت در مورد بافت عضلانی اتفاق نمی افتد.

لاغری و کاهش وزن با مکمل غذایی گارسینیا کامبوجیا پلاس فوراور لیوینگ

  پیکولینات کروم یا کرومیوم در مکمل غذایی گارسینیا کامبوجیا ، عملکرد HCA را تقویت می کند:
این ماده ی مهم برای فعالیت صحیح انسولین لازم است.انسولین هورمونی است که در انتقال گلوکز به داخل سلولها جهت سوزاندن(اکسید شدن) و تولید انرژی نقش مهمی اجرا می کند و موجب کاهش سرعت تبدیل کالری کربوهیدرات به چربی شده، تولید کلسترول واسیدهای چرب را کم می کند، اشتها و مصرف غذای زیاد را کاهش می دهد.
کروم به ندرت در رژیم ها یا وعده های غذایی امروزه یافت می شود.مصرف قند های ساده و ورزش باعث می شوند بدن بیشتر از میزان محدودی که لازم دارد از ماده معدنی کروم استفاده کند.سه قرص از محصول گارسینیا پلاس 300 میکروگرم ماده معدنی کرومیوم وارد بدن می کند، بنابراین این کمبود متداول را جبران می کند. کرومیوم به تجزیه شکر جهت استفاده در بدن، کمک می کند.
ماده کروم یا کرومیوم به شکستن ملکول قند در بدن کمک می کند و موجب می شود فشار خون بدن ثابت باقی بماند و کمبود آن، قند خون و کلسترول را افزایش می یابد، بنابراین کمبود کروم باعث خستگی و افزایش تولید چربی شده و درایجاد بیماری قلبی و دیابت نقش اساسی دارد.

دو ماده تشکیل دهنده دیگر یافت شده در مکمل غذایی گارسینیا کامبوجیا پلاس، تری گلیسیرید با زنجیره متوسط و روغن آفتاب گردان (نوعی روغن غیر اشباع) است. گاهی اوقات این روغنهای سالم را،روغنهای بدون چربی می نامند. این روغنها به نگهداری انعطاف پذیری رگهای خونی کمک کرده و نشان داده اند که برای سلامت قلبی و عروقی مهم هستند. آنها نرخ متابولیسم را افزایش داده و بنابراین بدن این چربیها را برای انرژی سریع، می سوزاند. این روغنها بدن را به سرعت دارای انرژی کرده و گارسینیا پلاس را تبدیل به مکمل غذایی عالی برای هر گونه سبک زندگی فعال یا ورزشی می سازند.خواص دیگر این دو روغن سالم شامل نقش آنها در پوست، مو و ناخن سالم است.
مکمل غذایی گارسینیا پلاس فوراور برای هر گونه متابولیسم (بالا یا پایین) مناسب است.لازم نیست میزان پیشنهادی مصرف آن را با وزن یا اندازه بدن تنظیم کنید.

میوه گارسینیا کامبوجیا برای چربی سوزی،کنترل اشتها و قند خون،لاغری

برای تسریع فرایند پاک سازی روده باید مراقب تجمع چربی باشید:عصاره گارسینیا کامبوجیا می تواند برای رهایی از چربی اضافی مورد استفاده قرار بگیرد. آن را از تمر هندی استخراج میکنند و گزینه بسیار خوبی برای این کار است چون از مواد تشکیل دهنده طبیعی تهیه شده است. این به این معنی است که میزان غذای صرف شده کاهش می یابد. حتما میزان چربی گوارش شده باید کاهش یابد. کاهش مداوم چربی خورده شده منجر به کاهش میزان چربی موجود در روده میشود. این احتمال تجمع چربی در روده را کاهش میدهد. همچنین با افزایش چربی سوزی متابولیسم را افزایش می دهد. بنابراین برای پاک سازی روده بزرگ برای کاهش وزن بهترین گزینه است.

بعضی سؤالات معمول در مورد مصرف گارسینیا کامبوجیا پلاس:
آیا لازم است که فرد سنگین وزن بیش از مقدار توصیه شده،مصرف کند؟ سرعت متابولیسم بدن از اندازه بدن مهم تر است برخی از افراد طبیعتاً متابولیسنم سریعتری نسبت به سایر مردم دارند و گارسینیا به هر دو گروه افراد با متابولیسم سریع و کند کمک می کند.
آیا گارسینیا برای بانوان باردار و شیرده هم مؤثر است؟ در واقع خیر، گرچه گارسینیا میوه دارویی مطمئنی است، اما بهتر آن است که زنان باردار و شیرده درباره رژیم غذایی فکر نکنند.
آیا گارسینیا را در بچه ها می توان مصرف کرد؟ چطور ممکن است یک کودک سالم در حال رشد نیاز به رژیم غذایی داشته باشد، اگر کودکی دچار مشکل اضافه وزن باشد باید دقیقاً پیگیری شود قبل از آنکه تبدیل به یک مسئله جدی و مادام العمر گردد.
این محصول در چه افرادی منبع مصرف دارد؟ در صورت وجود بعضی مشکلات باید قبل از مصرف گارسینیا با پزشک مشورت کنید مواردی مثل: فشار خون بالا، دیابت، بیماری های قلبی، کبدی و کلیوی.
اگر به طور معمول مقدار کالری کمی مصرف می کنید (مثلا: کمتر از 800 کالری در روز) این محصول را با مراقبت های پزشکی مصرف کنید.با وجود این که گارسینیا مطمئن است.

مکمل غذایی گارسینیا کامبوجیا پلاس فوراور

ترکیبات محصول گارسینیا کامبوجیا پلاس فوراور Forever Garcinia Plus :

عصاره گارسینیا کامبوجیا(پودر پوست میوه)، روغن آفتابگردان، ژلاتین، گلیسیرین، تری گلیسیرید با زنجیره متوسط، آب مقطر، موم زنبور عسل، لستین، عصاره خرنوب، تیتانیوم دی اکسیاید، پیکولینات کروم هر کپسول نرم ژلاتینی دارای 500 میلی گرم عصاره گارسینیا، کامبوجیا (معادل 250 میلی گرم HCA) و 100 میلی گرم پیکولینات کروم است.
توضیحاتی در رابطه با ترکیبات گارسینیا پلاس:
ژلاتین: لایه بیرونی کپسولهای ژلاتینی نرم حاوی ژلاتین است. ژلاتین از محصولات جانبی گاو گرفته شده است. تولید کنندگان ما به نوع گیاهی ژلاتین برای کپسولها بوده اند اما دریافته اند که ژلاتین گاوی برای محصولات ما مناسب تر است.
گلیسرین:این ماده به نگهداری رطوبت محصولات کمک کرده و آن را بر روی پوست حفظ می کند و نیز فرایند تبخیر رطوبت از سطح پوست را آهسته می نماید. گلیسرین به کار رفته در گارسینیا پلاس،از روغن نارگیل گرفته شده و با افزودن ماده آلکالی ترکیب آن به گلیسرین تغییر داده شده است.
لسیتین: منبع این ماده تشکیل دهنده دانه های سویا است. لسیتین نرم کننده ای عالی است که نرمی پوست را بهبود میبخشد.
دی اکسید تیتانیوم:این ماده تشکیل دهنده به طور طبیعی در مواد معدنی وجود دارد. ماهیت غیر سمی و خنثی آن باعث می شود که از آن به عنوان رنگ دهنده و مات کننده در غذا و صنایع آرایشی استفاده شود.
سویا:منبع پروتئین

جدول ارزش غذایی مکمل غذایی گارسینیا کامبوجیا پلاس:

ترکیبات تشکیل دهنده گیاهی مکمل غذایی گارسینیا کامبوجیا فوراور لیوینگ

نکات کلیدی مکمل غذایی گارسینیا کامبوجیا پلاس:

مفید در کنترل وزن و کاهش چربی ها
برای داشتن مو، ناخن و پوست سالم
کاهش دهنده کلسترول خون
حاوی اسید هیدروکسی سیتریک، کاهش دهنده و کنترل طبیعی اشتها است.
اسید هیدروکسی سیتریک از آنزیمی که کالری را به چربی تبدیل می کند، جلوگیری می کند.برای کسانی که کبد چرب دارند بسیار مفید می باشد.
در ورزشکاران باعث رشد عضلات فاقد چربی و کسب انرژی بیشتر می شود.
در افراد دچار دیابتی به فعالیت انسولینی کمک می کند.
به ایجاد ثبات در سطح قند خون کمک می کند.
به کاهش سطوح لیپید ها (چربی های) موجود در خون و همچنین تری گلیسیریدها و کلسترول بدون ایجاد عوارض رجانبی کمک می کند.
گارسینیا پلاس فعالیت کبد را افزایش داده و به بافتهای مغزی انرژی می دهد.
کبدهای چرب را از چربی اضافی پاکسازی می کند.
بدون ایجاد تپش قلب برای ورزشکاران

مکمل های غذایی پیشنهادی برای چربی سوزی،لاغری و کاهش وزن سریعتر و جلوگیری از جذب چربی ها و کالری اضافی در بدن

برای نتایج بهتر و سریعتر می توانید از محصولات زیر همزمان استفاده کنید:

1- مکمل غذایی 4 فیبر گیاهی فوراور،کاهش و کنترل وزن.اشتها و رفع مشکلات گوارشی

2- مکمل غذایی گیاهی لین فوراور،جلوگیری از چاقی،عدم جذب و کاهش کالری،چربی و قند اضافی،کنترل اشتها

3- مکمل غذایی لاغری ثرم فوراور،گیاهان و مواد مغذی برای افزایش سوخت و ساز،انرژی و کاهش وزن

توجه کنید، محصولات مورد بحث شده در این مقاله و سایت دارو نیستند و برای تشخیص، کاهش، درمان یا جلوگیری از یک بیماری خاص و یا طبقه ای از بیماری نیست.در صورتی که مشکل خاص یا بیماری دارید با پزشک خود مشورت کنید.

 

مجوز های تولید و بهداشت محصولات شرکت فوراور لیوینگ