مکمل غذایی مزرعه ای از سبزیجات فوراور،موثر در کاهش وزن و بر طرف کردن تمام مشکلات گوارشی و جبران کمبود فیبر و مواد مغذی روزانه بدن:
تا آنجا که از دوران کودکی به یاد داریم همواره والدین، ما را به خوردن سبزیجات تشویق کرده اند اما در شیوه زندگی امروز و با تعجیل در انجام کارها و به جهت استفاده بیشتر از زمان محدود، ما بی توجه به ارزش مواد غذایی تازه به غذاهای سریع و آماده تمایل بیشتری پیدا کرده ایم و به این ترتیب از مواد حیاتی موجود در سبزیجات و غلات بی بهره مانده ایم.
مکمل غذایی فیبر دار مزرعه ای از سبزیجات فوراور،این محصول در برگیرنده خواص موجود در جوانه سبز جو، یونجه،گندم و فلفل کاین است و پیکولینات کروم است و در برگشت اسیدمعده و سایر مشکلات  بسیار موثر هستند.این گیاهان حاوی آنزیم هایی هستند که به تجزیه غذا و فیبر کمک کرده تا دستگاه گوارش بتواند بکار خود ادامه دهد.فلفل قرمز موجود در این محصول از طریق از بین بردن باکتریهایی که موجب زخم روده و معده هستند به تعادل هضم غذا کمک می کند. Chlolophyll (رنگدانه سبز در گیاهان)، کلسیم و ویتامین های یافت شده در این گیاهان غنی از مواد مغذی می توانند سیستم دفاعی بدنتان را بالا برده، التهاب درونی را کاهش دهند و به کاهش خطر ابتلا به سرطانهای مرتبط با دستگاه گوارش کمک می کند.از دیگر امتیازات این مکمل غذایی، مقابله با Hyperlipidemia ( همان چاقی مفرط) و کاهش وزن سریع بواسطه پیوند چربی های زائد و همچنین سوخت و ساز کالری از طریق Thermogenesis(منشا گرمایی) است.

شرکت Forever Living با تولید فرآورده هایی حاوی عناصر مغذی موجود در سبزیجات که معمولاً در رژیم غذایی مدرن و زندگی ماشینی فراموش شده اند، پاسخی به نیازهای غذایی موجود است.نگاهی به لیست مواد موجود در این فرآورده نشان می دهدکه فرمول آن برای مبارزه با کمبودهای تغذیه ای امروز طراحی شده است.
1- جوانه جو:تا قبل از ورود گندم و چاودار به اروپا، نان اصلی مردم اروپا جو بوده است. عصاره جو، کوکتلی غنی از مواد معدنی شامل پتاسیم، کلسیم، منیزیوم، آهن،سدیم، مس ، روی، فسفر و منگنز به علاوه آنتی اکسیدان به نام 
Glycosy-0-2)GI-0-2) که به طور طبیعی در برگ های گیاه جو موجود می باشد.
پروفسور Shibamoto از دانشگاه کالیفرنیا می گوید قدرت آنتی اکسیدان GI-0-2 به اندازه سایر آنتی اکسیدانهاست. دکتر Richard Gold از کالج پاسیفیک داروهای شرقی می نویسد هرچه این ماده آداپتوژن بیشتر مصرف شود، اثرات درمان آن افزایش می یابد.
مانند اکثر محصولات زراعی تازه،جوانه جو حاوی تعداد زیادی ماده مغذی است:مانند ویتامین C،B12 و تمام اسید آمینه های ضروری،کلسیم،منیزیم،آهن و پتاسیم و غیره.
محققین در توکیو ژاپن کشف کرده اند که جوانه جو در درمان بیماری های زیر سودمند است:
مشکلات گوارشی
مشکلات اثنی عشر
پانکراتیت
مشکلات التهابی

2- جوانه گندم:همراه با گندم کامل حاوی مقادی فراوانی ماده مغذی است که مصرف آن را یک رژیم سالم اجتناب ناپذیر می سازد.این گیاه طیف وسیعی از ویتامینها و مواد معدنی را دارست،اما به خصوص از نظر ویتامین E سرشار است.ماده غذایی غنی از انواع ویتامین ها، مواد معدنی و عناصر کمیاب است، دکتر Ann Wigmore می گوید: ارزش غذایی(یک پوند) 454 گرم از گیاه تازه گندم بیش از 9 کیلو گرم(20 پوند) سبزیجات تازه است.
این موضوع مشخص شده است که روغن گرفته شده از جوانه گندم،سرزندگی ایجاد می کند و طول عمر را زیاد می کند.مطالعات نشان داده اند که عناصر فعال موجود در جوانه گندم،ویتامین E و اسیدهای چرب ضروری می باشد.
سایر مطالعات وجود اوکتاکسانول را مورد تایید قرار داده است که به تقویت خواص جوانه گندم کمک می کند.مشخص شده است که این ماده در موارد زیر سودمند است:
کاهش میزان کلسترل اضافی در خون
درمان اختلالات عضلانی مانند دیستروفی عضلانی و مشکلات عصبی،عضلانی
بهبودی در انرژی عضلانی و افزودن قدرت تحمل شخص در حین ورزش
افزایش طول عمر و سر زندگی
بهتر کردن رفلکس ها
بهبود مصرف اکسیژن طی تمرینات بدنی
تحریک متابولیسم در زمانهای استرس
3- جوانه یونجه:یونجه یکی از غذاهای بسیار کارآمد و مغذی است که تاکنون شناخته شده است.و به صورت دمنوش و پودر و یا قرص و کپسول می توان استفاده کرد.یونجه دارای خاصیت قلیایی است ،بنابراین به رفع مشکلات مربوط به کاهش و افزایش اسید معده کمک می کند.
یونجه از نظر کلروفیل سرشار است و دارای خواص فراوانی در جلوگیری از بوی بد بدن،التیام بخشی و کمک به رشد بافت های تازه و همچنین اثرات گند زدایی و ضد باکتری دارد. این گیاه حاوی ذخیره سرشاری از مواد مغذی و همچنین ویتامین ها و مواد معدنی می باشد مانند محتوای بالای کلروفیل،paba(پارا آمینو بنزوئیک اسید)، اسید آمینه تریپتوفان(بسیار ضروری و لازم) و پروتئین.
به این دلیل که ریشه آن 130 فوت(39.6 سانتی متر) داخل زمین فرو می رود، این گیاه مواد معدنی را از قسمت های غنی خاک جذب می کند و یکی از غذاهای سرشار از املاح ضروری برای بدن است که در دسترس انسان می باشد.
مواد معدنی موجود در آن متعادل بوده و به حداکثر مقدار از دستگاه گوارش انسان جذب می شود به علاوه منبع بسیار خوبی از ویتامین های A،B6،E،K می باشد و کلسترول خون را کاهش داده و یک استروژن طبیعی است.

کلروفیل چیست:در اصطلاح به آن (خون گیاه)گفته می شود، که بیانگر اهمیت آن به عنوان عنصر اصلی فیزیولوژیکی زندگی گیاه است. کلروفیل ماده ای سرشار از منیزیم است که ترکیب آن مشابه هموگلوبین است. در حقیقت، تنها تفاوتی که بین مولکول کلروفیل و هموگلوبین وجود دارد، آن است که اتم مرکزی در خون، آهن و در کلروفیل منیزیم می باشد.طبق نظر دکتر جین-مارک برونه از آکادمی علوم نیویورک، این شباهت باعث می شود که بدن بتواند تنها با تغییر اتم منیزیم به آهن، مولکول کلروفیل را به هموگلوبین تبدیل کند.
کلروفیل دارای خواص درمانی فراوانی است که پاره ای از آنها بدین ترتیب است:
خالص کردن خون و کل بدن موجود زنده و پاک کردن آن از سموم انباشته شده
مقابله با کم خونی
طراوت و زندگی بخش
تحریک دستگاه ایمنی در مواقع ضروری
کمک به درمان سینوزیت،بازسازی مایعات بدن و درمان بثورات پوستی
طبیعی کردن فشار خون
یکی از وضایف اصلی این ماده مقابله با بوی بد دهان و بدن است.این امر به خاطر نمک های منیزیم موجود در آن است.
4-فلفل هندی(کاین) Cayenne pepper:نوعی فلفل قرمز تند است که برای تمام گیاهان طبی دیگر به عنوان اتالیزور(تسریع کننده فعالیت آنها)عمل می کند.علاوه بر اینها:
گردش خون را بهبود می بخشد،از تصلب شرائین جلوگیری می کند.
به هضم غذا کمک می کند.
به کنترل خونریزی از زخم معده کمک می کند.
به فعالیت کلیه ها،لوزالمعده،طحال،ریه و قلب کمک می کند.
حالت تهوع را کم می کند.
به مقابله با روماتیسم کمک می کند.
آرتریت روماتوئید و پسوریازیس را بهتر می کند.این گیاه حاوی ویتامین های A,B1, B2, B3 ,B5 , B6, B9 و C, Paba می باشد.
به طور سنتی برای بهبود جریان خون و کمک به هضم غذا مصرف می شود.
پیکولینات کروم:کروم یا کرومیوم یک ماده معدنی کمیاب و اساسی است و مطالعات نشان می دهد که غذاهای مصرفی 90درصد کشورهای صنعتی  زندگی های امروزه دچار کمبود آن است.
مصرف قند وفعالیت های ورزشی موجب می شود بدن مقدار بیشتری کروم مصرف نماید. کروم توانایی بدن را برای مصرف انسولین افزایش می دهد بنابراین در کنترل قند خون مؤثر است.

خواص اصلی قرص مزرعه ای از سبزیجات فیبر دار:چه پیش از این رژیم غذایی سالم مصرف کرده باشید و چه نیاز به گنجاندن غذاهای سبز بیشتر به وعده های غذایی تان داشته باشید، قرص سبزیجات فواور می تواند به شما کمک کند در سطح بالایی مواد مغذی گیاهی، ویتامین ها و آنتی اکسیدان ها را به دست آورید و نیز با وزن اضافی، بیماری و پیری مبارزه کنید.

• کاهش چربی های اضافی:چربی ها و کلسترول خون را برای بهبود سلامت قلب و عروق جذب می کند.
• افزایش انرژی: حاوی ویتامین های B کمپلکس (ضروری در واکنش های تولید کننده انرژی) است. 
• ضد سرطان:کلروفیل ماده ای است که به گیاه رنگ سبز می بخشد و تصور می شود سلولهای سرطانی را خنثی می سازد. مطالعات شواهدی ارائه می دهند که مصرف کلروفیل  ممکن است بتواند از سرطان روده بزرگ و کبد پیشگیری نماید. 
• آنتی اکسیدان:سبزیجات جوانه غنی از آنتی اکسیدان هستند که رادیکالهای آزاد (ذراتی که باعث پیری، بیماری و سرطان می شوند) را از بین می برد. 
• سلامت گوارشی:فلفل کاین باکتریهای به وجود آورنده زخم در دستگاه گوارش را از بین می برد و کلروفیل همان طور که پیشتر مطرح شد تصور می شود خطر سرطان روده بزرگ را کاهش می دهد. 
• بهبود اکسیژن رسانی و سوخت و ساز:بدن نیز مانند ماشین نیاز به اکسیژن رسانی دائمی برای سوزاندن سوخت دارد (سوزاندن کالری). مولکول یافت شده در جوانه گندم  مشخص شده است که قادر است انتقال اکسیژن در سیستم جریان خون را بهبود ببخشد. 
• سلامت عمومی:دریافت مواد مغذی در رژیم غذایی بر سلامت تاثیر بسزایی دارد. در حالی که این محصول یک دارو نیست، گیاهانی هستند که در محصول مزرعه ای از سبزیجات جمع آوری شده و برای بهبود مشکلات سلامتی از جمله دیابت، کولیت زخمی، آلرژی، کلسترول بالا، آکنه، چین و چروک،کم خونی و بیماریهای دیگر مفید است.

جدول ارزش غذایی مکمل غذایی مزرعه ای از سبزیجات فوراور Fields of Greens Forever:

ترکیبات مکمل غذایی مزرعه ای از سبزیجات فوراور:
پودر جوانه جو 120 میلی گرم،پودر جوانه گندم 120 میلی گرم،پودر جوانه یونجه 120 میلی گرم،پودر میوه فلفل هندی(کاین)1.7 میلی گرم، پیکولینات کروم0.06 میلی گرم.
سایر مواد ترکیبی محصول:
عسل طبیعی، سوربیتول، منیزیوم استئارات، استئاریک اسید، سیلیکا

 

توجه کنید، محصولات مورد بحث شده در این مقاله و سایت دارو نیستند و برای تشخیص ، کاهش، درمان یا جلوگیری از یک بیماری خاص و یا طبقه ای از بیماری نیست.در صورتی که مشکل خاص یا بیماری دارید با پزشک خود مشورت کنید.